cs

Jak rezervovat a objednat Váš pobyt?

Rezervace apartmánů Vedrana probíhají elektronickou formou. Celý postup rezervace je velice jednoduchý a vše probíhá v následujícím režimu:

 1. Emailem na adresu kalous@peljesac.cz, nebo odesláním poptávky v sekci "Kontakt" zašlete Vaše požadavky na apartmán, termín a počet osob.
 2. Obratem obdržíte na Váš email zpět informaci o volné kapacitě Vámi vybraného apartmánu v požadovaném termínu.
 3. V případě, že Vámi vybraný termín a apartmán nebude volný, obdržíte návrh jiného termínu, popř. jiného apartmánu v původním požadovaném termínu.
 4. Bude-li vše z Vaší strany OK, emailem potvrdíte požadavek na závaznou rezervaci vybraného apartmánu v daném termínu.
 5. Od nás obdržíte "Potvrzení o rezervaci" ve formátu PDF, s kalkulací Vašeho pobytu, která obsahuje celkovou cenu za celou délku pobytu a cenu kolik z toho bude záloha za pobyt. Protože část celkové ceny zaplatíte předem, tak v potvrzení najdete i informaci kolik budete doplácet majitelce apartmánu HOTOVĚ přímo v EURech.
 6. Současně s "Potvrzením o rezervaci" Vám zašleme i informace ohledně úhrady zálohy za pobyt. Do 10-ti dnů od zaslání potvrzení od nás je potřeba vyčíslenou zálohu uhradit, jinak se Vámi závazně rezervovaný termín uvolňuje pro další případné zájemce.
 7. "Potvrzení o rezervaci" si vytisknete, podepíšete, popř. doplníte Vaše kontaktní údaje. Vytisknuté a podepsané "Potvrzení o rezervaci" je potřeba si vzít s sebou, aby jste se s ním prokázali majitelce v den nástupu pobytu.
 8. Vyplněné a podepsané potvrzení a doklad o zaplacení zálohy naskenujte a zašlete nám emailem zpět. Lze také poslat Českou poštou na poštovní adresu, pokud nemáte scaner.
 9. Opět elektronicky Vám potvrdíme přijetí dokumentů a úhrady zálohy.
 10. Objednání polopenze, nebo alespoň večeře (oběda) - se provádí přímo s majitelkou po příjezdu do apartmánů Vedrana.

Informace k úhradě zálohy za pobyt

 • Záloha za pobyt je splatná v CZK, nebo EUR. Cena v CZK je přepočítána dle kurzu, který je uveden na "Potvrzení o rezervaci". Kurz je pohyblivý podle změn kurzu CZK/EUR. V jaké měně budete hradit zálohu prosím uveďte v objednávce Vašeho pobytu.
 • Zálohu v CZK můžete zaplatit na účet číslo 903 184 0257 / 0100 libovolnou formou (pokladní složenkou na pobočce banky, internetovým, nebo mobilním bankovnictvím
 • Zálohu v EUR můžete zaplatit na účet číslo: 183 068 1014 / 3030, pouze prostřednictvím bankovního převodu.
 • Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno, které bude na "Potvrzení o rezervaci". Variabilní a specifický symbol není potřeba zadávat (pokud to nepožaduje Vaše banka).

Information for payment in CZK

 • Account name: KALOUS RADEK
 • Bank: Komerční banka Plzeň, Goethova 1, 301 00 Plzeň, Czech republic
 • IBAN: CZ8901000000009031840257
 • Information for payment in EUR

 • Account name: KALOUS RADEK
 • Bank: Air Bank a.s., Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6, Czech republic
 • IBAN: CZ96 3030 0000 0018 3068 1014