Jak rezervovat a objednávat

Rezervace apartmánů v lokalitě Borak a Potočine probíhají elektronickou formou. Celý postup rezervace je velice jednoduchý a vše probíhá v následujícím režimu:

 1. Emailem na adresu kalous@peljesac.cz, nebo využitím Formuláře pro Vaše dotazy zašlete Vaše požadavky na apartmán, termín a počet osob.
   
 2. Obratem obdržíte na email zpět informaci o volné kapacitě Vámi vybraného apartmánu v požadovaném termínu. Informaci lze také zaslat na jiný email, pokud to budete požadovat.
   
 3. V případě, že Vámi vybraný termín a apartmán nebude volný, obržíte návrh jiného termínu, popř. jiného apartmánu v původním požadovaném termínu.
   
 4. Bude-li vše z Vaší strany OK, emailem potvrdíte požadavek na závaznou rezervaci vybraného apartmánu v daném termínu.
   
 5. Od nás obdržíte "Potvrzení o rezervaci" ve formátu PDF, s kalkulací Vašeho pobytu, která obsahuje celkovou cenu za celou délku pobytu a cenu kolik z toho bude záloha za pobyt. Protože část celkové ceny zaplatíte předem, tak v potvrzení najdete i informaci kolik budete doplácet majitelce apartmánu HOTOVĚ přímo v EURech.
   
 6. Současně s "Potvrzením o rezervaci" Vám zašleme i informace ohledně úhrady zálohy za pobyt. Do 10-ti dnů od zaslání potrzení od nás je potřeba vyčíslenou zálohu uhradit, jinak se Vámi závazně rezervovaný termín uvolňuje pro další zájemce.
   
 7. "Potvrzení o rezervaci" si vytisknete, podepíšete, popř. doplníte Vaše kontaktní údaje. Vytisknuté a podepsané "Potvrzení o rezervaci" je potřeba si vzít s sebou, aby jste se s ním prokázali majitelce v den nástupu pobytu.
   
 8. Vyplněné a podepsané potvrzení a doklad o zaplacení zálohy naskenujte a zašlete nám emailem zpět. Lze také poslat Českou poštou na poštovní adresu.
   
 9. Opět elektronicky Vám potvrdíme přijetí dokumentů a úhrady zálohy.
   
 10. Objednání polopenze, nebo alespoň večeře (oběda) - provádí se přímo s majitelkou po příjezdu do apartmánů Vedrana.

 

Informace k úhradě zálohy za pobyt

 • Záloha za pobyt je splatná v českých korunách na účet u Komerční banky. Cena v Kč je přepočítána dle kurzu, který je uveden na "Potvrzení o rezervaci". Kurz je pohyblivý podle změn kurzu CZK/EUR.
   
 • Zálohu v CZK můžete zaplatit na účet číslo: 903 1840 257 / 0100 libovolnou formou (pokladní složenkou na pobočce banky, internetovým, telefonickým, nebo mobilním bankovnictvím).
   
 • Zálohu v EUR můžete zaplatit na účet číslo: 183 068 1014 / 3030 libovolnou formou (pokladní složenkou na pobočce banky, internetovým, telefonickým, nebo mobilním bankovnictvím).
   
 • Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno, které bude na "Potvrzení o rezervaci". Variabilní a specifický symbol není potřeba zadávat (pokud to nepožaduje banka).
   

Information for payment in CZK

 • Account name: KALOUS RADEK
 • Bank: Komerční banka Plzeň, Goethova 1, 301 00 Plzeň, Czech republic
 • IBAN: CZ8901000000009031840257
 

Information for payment in EUR

 • Account name: KALOUS RADEK
 • Bank: Air Bank a.s., Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6, Czech republic
 • IBAN: CZ96 3030 0000 0018 3068 1014

 

Vyhledávání

Kontakt

Radek Kalous - www.peljesac.cz Radek Kalous
Ke Hřišti 544, 338 08 ZBIROH
IČ: 18735355
+420 737 321 912

Google Translator

Aktuální počasí OnLine

Místní potvrzují, že na Dingači je stejné počasí jako na Korčule. Proto odkazuji sem.

Aktuální teplota moře ZDE

                  

Webové kamery:

KORČULA - Veliki Revelin

KORČULA - panorama

VIGANJ I. - surfařské centrum

VIGANJ II. - panorama