Dingač Borak

Dingač - Borak, kouzelné místo ve střední části poloostrova Pelješac.

Ve vesnici Potomje odbočíte a po průjezdu tunelem se nacházíte na místě nedotčeném civilizací, proslulým pěstováním vinné révy.

Mezi vinicemi se nalézá vesnička Borak. Zde Vám nabízím privátní ubytování ve vlastním domě se třemi apartmány s moderním příslušenstvím.

Dům je situován mezi vinicemi. Pobyt Vám zpříjemní jižní slunce a průzračné moře s oblázkovou pláží orientovanou ve směru na otevřené moře. V Boraku v sezoně najdete po celý den otevřené dvě restaurace a kiosek s alko a nealko nápoji včetně v chorvatsku nedílné zmrzliny.

 

Ve vesnici Potomje se nachází základní infrastruktura, je zde pošta, banka, směnárna, obchod s potravinami a benzinová pumpa.

V okolí Boraku je několik přístavů jako například Trstenik, Trpanj (trajekt do Ploče), Orebič (trajektem lze pokračovat až na ostrov Korčula).

 

Velmi pěkné okolí se přímo nabízí k pěší turistice, cykloturistice a také samozřejmě k potápění či šnorchlování.

Díky umístění Boraku téměř ve střední části poloostrova Pelješac je ubytování v této části ideální pro celodenní výlety do Cavtatu, Dubrovníku, ostrov Korčula, Loviště, Trsteno (Arboretum), Stonu, Trpanje, Žuljany, histrické Kuny, ... a nebo přímo k celodennímu výletu do Montenegra (Černá hora) do starobylých měst Kotor, Budva, ...

Vyhledávání

Kontakt

Radek Kalous - www.peljesac.cz Radek Kalous
Ke Hřišti 544, 338 08 ZBIROH
IČ: 18735355
+420 737 321 912

Google Translator

Aktuální počasí OnLine

Místní potvrzují, že na Dingači je stejné počasí jako na Korčule. Proto odkazuji sem.

Aktuální teplota moře ZDE

                  

Webové kamery:

KORČULA - Veliki Revelin

KORČULA - panorama

VIGANJ I. - surfařské centrum

VIGANJ II. - panorama